October 2013

Deníček 31.10.

31. october 2013 at 19:53 | Bravis |  Website »Diari

VELKÁ KONTROLA AFFS!ZDE

Ahojky lidi!Celkem se tu rozkecám,takže ty který to nebaví..tak pápá! Jak je? Umě,ani nevím jak! Ve škole je to složitý,ne jenom že ted známky typu 3,3,3...ale kůli tomu že já nemyslím na školu ale nato jak si můžu splnit sny,jaký bude můj život a na další blbosti :D Takže třeba mám postavenou učebku zemáku,a tam mám otevřenej časopis nebo si SMSkuju nebo to ted nejčastěj poslouchám písničky! Jo,já vím,asi si říkáte kolik jí je? Je mi 12,a chodím do 6.třídy! :D Já se taky sama divím jaký to mám starosti v mím věku!:DD No a když už jsem u školy,musím si žehlyt známky..tak píšu referáty a jsem ráda že jsem ještě živá,protože to referát na občanku,výchovu ke zdravý,čéjinu,zemák a ještě prezentaci(proč já blbka jsem se houpala na židly?) Nu,věc se má tak! Na Informatice jsem přes uličku s kamarádkama tak se houpeme abysme si viděly do PC,a já se tak blbě zhoupla až jsem spadla :" Takže dobře Jani,vypracuješ nám prezentaci!" :// Jinak ve škole při anglině (jsem vní dobrá,protože si překládám rozhovory takže toho umím dost) učitelka mi opravuje USA anglinu natu UK,a navíc když předemě dala písemku tak jak jsem tak projížděla očiima,tak jsem si připadal jako bych to neuměla nebo nerozuměla!A bum..můžu se spokojit z úžasnou 4!:(( A ted k věci,nechci se vymlouvat to vůbec nn,jen jsem chtěla říct že jsem se rozhodla se změnit!Ne jen kůli hádce,ale kůli mě samotný!Já jsem flákačka,líná,drzá...a co je namě dobrýho?! (možná přeháním :D) Jinak,články budou toho se nebojte ale jen abyste si nemyslely že jsem to já,třeba pár přednastavím protože nemůžu být k Notebooku přilepená nonstop!Jinak díky za návštěvnost,tedka mi není zrovna hej takže tohle mi mooc zvedlo náladu!:* Mám vás moooc ráda!
PS: Bože můj to jsem tak ukecaná?! :DD
S láskou Bravis

Horor Story!

31. october 2013 at 17:19 | Bravis |  Website »Others

VELKÁ KONTROLA AFFS! ZDE

Tak sou tu Horor story!Dnešek byl jinak děsnej,jsem děsně ráda že jsem doma!Na informatice..no škoda mluvit!!Jinak úvodní fotka to jsem já a moje kamarádky takže nekopčit ani horory,Clawynka/Gabča mi může potvrdit že jsou z mého strašidelného sešitu :D

Halloween

31. october 2013 at 5:51 | Bravis
Přeju veselý Halloween :D Stouhle animačkou ze serialu!:))Po škole se těšte na úžasné strašidelné epizody a horor story!:D

I´m Nominated!

30. october 2013 at 14:41 | Bravis |  Website »Others

VELKÁ KONTROLA AFFS! ZDE

Byla jsem nominována mojí úžasnou BFF Selenators!Jsem mooooc natšená!Takže du nominovat taky 5 dalších blogu:))
PRAVIDLA:

-Odpověs o sobě 10 faktů
-Odpověs na 10 otázek od adminky která tě nominovala
-Vymysli 10 otázek pro nominovaní
-Informuj o nominaci na svím blogu
-Nominuj dalších 5 blogů

Halloween party!

30. october 2013 at 13:13 | Bravis |  Website »Others

VELKÁ KONTROLA AFFS! ZDE

Ahojky!Jak asi zvás půlka ví že zítra je v USA svátek mrtvích neboli Halloween!A protože je Nick amerického původu tak se můžeme těšit na Nick Halloween Special - iCarly,Victorious,Big Time Rush.......atd.
A nejenom Nick je ten co bude slavit Halloween,já jsem se rozhodla uspořádat mini oslavu ne blogu! Kdo tu zítra bude (což já asi ne,bude umě Eliška a budem koukat na Nick) tak se může těšit na Horor Story a Hororové Epizody! :))
Takže doufám že se vám tu zítra bude líbit,a taky doufám že tu namě budou čekat komenty :))
S láskou Bravis

Velká Kontrola a Nábor Affs!

30. october 2013 at 11:30 | Bravis |  Website »Others
SKUPINY:
TOP(HEARTS) - 1-2 TÝDNĚ
SISTERS (SWEETHEARTS) - 3-4 TÝDNĚ (Ale snížím,když se domluvíme)

VAROVÁNÍ,TOTO JE NEČEKANÁ AFFS KONTROLA!
DÁVÁM ONÍ VĚDĚT JE SWEERHEARTS - SISTERS!

KONTROLA AFFS:
Přezdívka-
Blog-
Proč chceč být dále affs-
Do jaké skupiny chceš patřit-

OD 30.10. DO 8.11.

NÁBOR AFFS:
Přezdívka-
Blog-
Do jaké skupiny chceš patřit-
Koho na ikonku-

DÍKY ZA ZAPSÁNÍ,V OBOU PŘÍPADECH SE OZVU! :)

Ariana Grande - Right There

30. october 2013 at 10:10 | Bravis |  Videa
Konečně!Arianin nejnovější klip k albu Yours Turly!:)) Mě se líbí,a navíc si tam zahrála i Liz Gillies!:))

Deníček 29.10

29. october 2013 at 17:35 | Bravis |  Website »Diari
Ahojky lidi!Píšu menší infáčko!Takže jako první du kemě....dneska mi není moc dobře děsně smrká,bolí mě hlava atd. takže se musím vyležet aby umě ve čtvrtek mohla spát na Halloween kamarádka! Až mi večer bude líp(což určitě bude) tak si zamozdřejmě zase na skypu pokecám o mích snych s mími BFFs Sarah a Leou :)) A taky sem dám Top-list! Jinak těšíte se na Halloween? :)) Já very,protože mi někteří ze školy říkají duchařko(já vím mám blbí přezdívky) :D Jinak dneska je deníček a info o BTR přednastaveno,jak říkám na PC půjdu radči až k večeru!Ale ikdyž si připadám že mi v hlavě explodovala bomba tak jsem celkem happy,stáhla jsem si album BTR-24/seven,Selenu - Stars Dance a dneska dokonce i přes iTunes Arianu - Yours Tourly...ikdyž je to promě samozdřejmost mít to stažený :D Jinak moocinky děkuju za návštěvnost,která stoupá jedna radost!A jako poslední vám aktualizuju info omě :))
S láskou Bravis

Nickelodeon CZ - new epizody Big Time Rush - 3-4serie!

29. october 2013 at 13:56 | Bravis |  Victoria »News
ZDROJ: ONLY-BIGTIME.BLOG.CZ
Včera jsem se zase koukala na můj oblíbený blog(only-bigtime.blog.cz) o BTR,a našla jsem tam info že se (konečně) unás v ČR konečně dovisílají ostatní díly třetí serie (protože unás pořád opakujou od Turné v Kanadě až po Jak se Kendall měl rozhodnout mezi Lucy nebo Jo) a podle "statisu" by třetí serie měla dohrát do konce někdy v prosinci a 4.serie někdy duben-květen!Jsem natšená,ikdyž jsem to už viděla v AJ ale je to pokrok českýho Nicku!

Victoria Justice in Movie - No Kiss List

29. october 2013 at 11:24 | Bravis |  Photos
Na Victoriině Instagramu jsem oběvila vzhled k filmu NO KISS LIST! Wow,fotka vypadá úžasně a i ten název!Už se těším až ho uvidím! Ve filmu je tak pro zajmavost (ale to už asi víte) je v hlavní roli naše úžasná Victoria,tak to ti gratuluju :)) A moc se všichni těšíme na premiéru filmu!