September 2013

Big Time Rush - Slimefest (27??)

30. september 2013 at 21:30 | Bravis |  Photos
BTR se vypravily do Austrálie,kde byly na show Slimefest!A pořádně se oslizli:))


Madison Pettis - Person (29-30.9)

30. september 2013 at 19:05 | Bravis |  Photos
Madison Pettis přidala celkem dost personek...a musím říct že sou nádherný!
Klikněte pro zobrazení původního (velkého) obrázku

Ariana Grande - Person(28-30.9.)

30. september 2013 at 17:56 | Bravis |  Photos
Jako první tu mám pár personek od Ariany za poslední 2 dny :))


Nickelodeon - Games

29. september 2013 at 20:20 | Bravis |  Victoria »News
Dneska jsem se jen tak jukla jako vždycky na Nick.com abych vyštourala news atd.a našla jsem tam novou hru Winx Sirenix!Já jako na Winx nejsem,ale hry nickelodeonu jsou bombastický!!!!Tedka jí du hrát ... a jsem si jistá že bude supr jako všechny hry!

ZAHRAJ SI HRU


Jinxed

29. september 2013 at 17:55 | Bravis |  Victoria »News
Nickelodeon,před pár měsící dokončil natáčení filmu Swindle a ted chystá další filmovou "premiéru" filmu Jinxed!!Zatím se toho otom moc neví,protože je to teprve začátek natáčení!V hlavní roli je tam zase Ciara Bravo!Podle ukázky na YouTube,to bude teda pořádnej nářez:)))Jak je to na ČZ Nicku dáno,tak film Swindle a Jinxed se unás budou visílat roku 2014!!Už se moc těším,Swindle už jsem viděla v Aj,ale v čj to bude ono a hlavně se těším naten Jinxed!Protože je to ještě uprestřed nebo na začátku natáčení,tak se ani neví kdy bude premiéra,ani více podrobností!Podrobnosti se budu snažit co nejdřív najít:))


Video - Big Time Rush!

29. september 2013 at 16:00 | Bravis |  Videa
Na Twitteru,jednoho fanouška jsem našla tohle úžasné video ... a myslím si že je k poctě BTR!! <3


Victoria Justice - Teen Vogue Young Hollywood Party

29. september 2013 at 14:21 | Bravis |  Photos
Victoria byla na Teen Vogue Young Hollywood Party,moc jí to slušelo!A byla v mé oblíbené kombinaci barev!:))
Jinak galerka už je jen chybí obrázek v záhlaví!


My Video - Reklama Blogu

28. september 2013 at 23:44 | Bravis
Ahoj,takže jsem udělala officiální reklamu blogu:)Myslím že se celekm vyvedla,a co vy nato?


Deníček 27.9.

27. september 2013 at 22:19 | Bravis |  Website »Diari
Ahoj lidi!Takže galerka už je hotová tak asi 2-3dny :D Neozvala jsem se proto,je toho ted namě celekm dost a já se cítím ... divně!Vysvětlení,jsem člověk kterej padá do průšvihů,rád vyvádí takový volovyny ... jenže tahle volovina se mi možná šíleně vymstí!No,psát to se .... asi nebudu :/ Jinak tenhle týden byl takovej bláznivej,na FB taky aktivita moc nebyla ... bohužel,není to kůli škole to vůbec ne! Tenhle týden jsem toho stihla celkem dost,no s kámoškama máme new video,ta galerka teda už je hotová hoodně dlouho,jen mi chybí obrýzek v záhlaví.Ta horší věc je ta,asi všichni víte že .... mám něco z kotníkem?!,no tak já "tele" sem zase spadla ze schodů na ten kotník,ted mě to bolí a budu muset zase k doktorovy :/ Bože! Jinak,přes víkend moc aktivita nebude protože přijede babička z Brna,tak bude taková pohoda,nákupi atd. a fakt by nebylo hezký kdybych odbýhala na počítač :D Jinak rekonstrukce je už hotová,jen ještě affs a bude to:)Konečně!Jinak příští týden .... fakt nevím jak to bude z aktivitou,protože jak sem vám už psala je to těžký,já mám namále,zastaly jsme se někoho,další náš bonznul ... ostatní kůlimě lhaly aby mě krily,hádka a pak vzkazy a psaní!Takže takhle je to asi nějak poskládaný :/A navíc se pořád nemůžu otřepat sté pauzi BTR ... jako Rusherka to chápu,ale pořád to bolí!S kámoškou na FB,jsme otom vedly pokec a fakt nevím cobych dělala kdyby skončily!Asi bych měla infarkt .. nebo ...,no lepší nemyslet nato :(A aby to nestačilo,tak si musím prmluvit ze školním poradcem,proč? Řekla jsem učitelce Krávo,a odmítla jsem to řešit s mámou :/ Jinak všem návštěvníkům i affs děkuju ze strpení stou galerii ... mám vás ráda! :*
Dám vám vědět,o pohybu blogu!
S láskou Bravis

Deníček 22.9.

22. september 2013 at 0:09 | Bravis |  Website »Diari
Ahoj lidi!Sorry že píšu tak pozdě,ale ono je to v celku celkem fuk :D Takaže mám tady provás pár věcí...
-Rekonstrukce pokračuje
-Blog bude měnit galerii
-Mám vedlejší blogy
-Narozeniny
Takže tohle bylo takové infáčko,takže ted k bodu one-Rekonstrukce!Ano,ona pořád jede,musím si přeorganizovat ještě menu a rubriky:)K bodu two,galerii asi víte že máme galerii na IMGBOXU,jedinej problém je že sou tam nechutný reklami mě samotnou to štve takže jsem založila web na ..(překvápko)... a blog tam bude mít vlastní galerku,jedinej problém je že ta galerka bude hotová tak za pár dní páč mi kontaktní údaje přídou až 24 hodin po registraci :/ Bože! No,musím nato nějak zpatlat vzhled a udělat alba aaaaa je toho hodně!K bodu číslo three,nebojte neznamená to že bude malá aktivita jen chci abyste věděly že mě najdete i jinde a pod jinou přezdívkou,blogy ještě nejsou ale funkční budou až bude Desing a až dám dokupi tenhle blog:) K bodu číslo fore,narozky tak jsem vám chtěla poděkovat za přání,i někteří poslyly přáníčka ale to bylo spíš na FB ale taky mi došlo přáníčko a jediný co mě mrzí je to že se tam nikdo nepodepsal :/ Ale jiank je nádherný!Na FB mi psaly jak ČJ,AJ tak i řeči který...no nějak neznám :D
A ted jedno důležité oznámení,je rekostrukce,galeriie se teprve tvoří a jelikož každá akce má fotky tak blog bude mít rekostrukci-pozastávko a chodte na FB tam je galeriie v provozu a novinky jsou tam dny nebo hodiny dřív než na blogu,na FB vám dám samozdřejmě vědět že blog je zase provozní!Ale záleží jen na tom jak dlouho budu plácat tu galerku,pokusím se jí splácat do 2-3 dnů,takže tedka všechny moje affska a návštěvníky žádám aby blog navštěvovaly na FB!Nebojte o žádný novinky nepřídete,tam jejich dokonce víc než na blogu:)Komentovat ani likovat nemusíte ale ráda bych byla:)Takže stohodle důvodu na 2-3 dny chodte na blog na FB,díky!

FACEBOOK

S láskou Bravis